Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Aquarel op papier - 19/20e eeuw - Gesigneerd rechtsonder- in kader achter glas
Techniek:Aquarel Jaar:19e / 20e eeuw Editie: Origineel Over het algemeen in goede staat Afmetingen kader: 59 x 47 cm Afmetingen papier: 38 x 29 cm
De schilder Emile Patoux behoort tot de Belgische neo-impressionisten. Hij schilderde vooral landschappen en figuren in een fel, persoonlijk koloriet.
Het werk wordt zorgvuldig ingepakt en aangetekend verstuurd.
Kan gratis worden afgehaald in Antwerpen .
Verzending België gratis!!
Ort des Objekts | Antwerpen, Belgien |
Startzeit | 8-8-2017 um 18:06 |
Endzeit | 17-8-2017 um 18:06 |