Ring aus 14-karätigem Weißgold mit Koralle und Diamant 0,50 ct – RM 17
Moo Chew Wong - Mein Zeichenbrett
Abdol Motavassel - Zeichnung, ohne Titel – gerahmt
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Zeer mooie rood oranje hand geblazen optische vaas zeer waarschijnlijk geproduceerd bij een van de Italiaanse glasfabrieken in Empoli of Florence. De vaas is helaas niet gemerkt. In prima onbeschadigde conditie, geen aanslag wel wat licht op de bodem van de vaas.
Afmetingen; 35 cm hoog en maximaal 12 cm in diameter.
Ort des Objekts | Gouda, Niederlande |
Startzeit | 26-5-2018 um 16:10 |
Endzeit | 7-6-2018 um 21:55 |