Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Afgedrukt in heldere kleuren-reliefdruk op Arches - lo droogstempel: "mattieu litho switserland" - in potlood hand gesigneerd en genummerd (zie foto's)
Afm: 42x30 cm - afb. 26x15.5 cm - goede conditie met lichte gebruikssporen aan de randen - niet ingelijst
zorgvuldige verpakking en aangetekende verzending - bij meerdere gelijktijdige aankopen 1x verzendkosten
Startzeit | 19-10-2016 um 14:11 |
Endzeit | 27-10-2016 um 7:11 |