Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Art des Kunstwerks | Vinyl |
Jahr | 1988 |
Typ | LP |
Stil | Rock & Pop |
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut (VG+/VG) | ||
Het album is in gespeelde maar zeer goede staat. Het is duidelijk dat het album 2ehands is, maar er zijn nagenoeg geen imperfecties te horen bij het spelen van de plaat. En/of de hoes kan wat slijtage kennen of bv een gaatje of afgeknipte hoek zoals bij een uitverkoop gebeurde. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Abholen | Nein, das ist nicht möglich |
Ort des Objekts | Hillegom, Niederlande |
Startzeit | 11-11-2020 um 17:02 |
Endzeit | 22-11-2020 um 11:53 |