RAAK Lampen - Pilzlampe Nummer 185
Hans-Joachim Spesshardt - Lot von 4 Lithographien, davon 3 signiert – 1967
Ab Steenvoorden - Box - Radierung
Maurice Grothausen - DER EINDRUCK MEINER REISEN UM DIE WELT 2002
Art des Kunstwerks | Vinyl |
Jahr | 1976 |
Typ | LP |
Stil | Rock & Pop |
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut (VG+/VG) | ||
Het album is in gespeelde maar zeer goede staat. Het is duidelijk dat het album 2ehands is, maar er zijn nagenoeg geen imperfecties te horen bij het spelen van de plaat. En/of de hoes kan wat slijtage kennen of bv een gaatje of afgeknipte hoek zoals bij een uitverkoop gebeurde. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Abholen | Nein, das ist nicht möglich |
Ort des Objekts | Hillegom, Niederlande |
Startzeit | 11-11-2020 um 16:59 |
Endzeit | 22-11-2020 um 11:40 |