Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar; Eric de Nie
Tecniek; Ets
Jaar; 1998
Oplage; 15 ex
gesigneerd met potlood
maten ets: 11 x 16 cm
ingelijst met passe partout
maten lijst; 35 x 52 cm
Startzeit | 15-9-2016 um 8:48 |
Endzeit | 22-9-2016 um 8:48 |