Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Erik de Nie
ets oplage: 15 ex.
28 x 38 cm
gesigneerd en genummerd 1998
ingelijst in houten lijst met passepartout
Startzeit | 15-7-2013 um 7:28 |
Endzeit | 22-7-2013 um 7:28 |