Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Bijzondere ets door Ernst Blok.
Voorstelling van een radiator in een vertrek met houten vloer.
Losbladig, beeldmaat 30x44, bladmaat 50x65
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'E.Blok' en '72', genummerd l.o. '20/100'
Annotatie m.o. 'druk P.Clement'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: €10 (aangetekend)
Startzeit | 20-9-2014 um 20:21 |
Endzeit | 27-9-2014 um 20:21 |