Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Houtsnede door Ernst T.van Briel
Voorstelling van een zittende clown
Losbladig, beeldmaat 50x28, bladmaat 59x44
Gesigneerd, getiteld en genummerd r.o. 'Clown' 'EThvanBriel' en '15/XX'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 9-2-2017 um 19:48 |
Endzeit | 23-2-2017 um 19:48 |