Anton Heyboer - „Boot mit Kompass“ – Radierung mit farbigem Hahnemühle-Papier – 53 x 40 cm.
Hans Rudolf Giger - "Schlangenlandschaft" - UNIKAT (Rarität) - handsigniert
Guðmundur Erro - "SONJA" 2001 - Auflage 199 - handsigniert-nummerierrt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Erwin Bechtold (1925, Duitsland)
Jaar: 1975
Techniek: Lithografie
Afmetingen: Blad: 13,5 x 13,5 cm, Compositie: 10 x 12,5 cm
Oplage: 500
Gesigneerd: Gesigneerd en genummerd in potlood
Conditie: Zeer goed
Nederland = € 2,-
België en Duitsland = € 2,50
Startzeit | 14-9-2014 um 13:19 |
Endzeit | 21-9-2014 um 13:19 |