Jan Spijkers - Acryl auf Leinwand, Fenster mit Kater – gerahmt
Ronald Boonacker - Bonaire, GERAHMT
Ronald Boonacker - Curaçao, GERAHMT
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1997 |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 18 x 13 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 2/60 |
Ets van Etta Maduro uit 1997. Nummer 2/60. Afmetingen blad: H18 x b13 cm. Afmetingen voorstelling: H9.5 x b7 Het werk is rechtsonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Extra | Versand per Briefkastenpost für maximal € 5, - auf eigenes Risiko | ||
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 1-8-2020 um 14:51 |
Endzeit | 14-8-2020 um 18:57 |