Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Sondereditionen |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Titel: Cosmical movement
Jaartal: 1983
Afmetingen doek: 90 cm x 88 cm
Oplage: 200 exemplaren
Gesigneerd: In de druk (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op zijde
Ingelijst: Nee
Conditie: In perfecte staat
Ort des Objekts | Obbicht, Niederlande |
Startzeit | 18-12-2017 um 11:52 |
Endzeit | 23-12-2017 um 20:52 |