Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets door Eugene Laermans
Voorstelling van drie vrouwen met een baby
Losbladig, beeldmaat 23x16, bladmaat 34x24
Gesigneerd in potlood r.o. 'E.Laermans'
Gemonogrammeerd l.o. in de druk 'EL'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 25-4-2018 um 15:48 |
Endzeit | 9-5-2018 um 19:48 |