18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Art des Kunstwerks | Kunstbücher |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Technik | Buch mit Originalgrafiken |
Thema | Stadtbild |
Maße | 25.5 x 16.5 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert / Unterschrift mitgedruckt |
Fraaie ets door E. Lucq.
Uit 1905. Gesigneerd in druk. En voorzien van een schutblad met de titel van het werk.
Watermerk: NOTRE PAYS
Afbeelding is in goede staat, foto's maken onderdeel uit van de beschrijving.
Afmetingen afbeelding :
25,5 bij 16,5 cm.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Afbeelding zelf heeft weinig tot geen verkleuring. Op het kader zijn wel verkleuringen zichtbaar, zie foto's deze zijn onderdeel van de beschrijving | |||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Westerlee, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Westerlee, Niederlande |
Startzeit | 17-6-2018 um 11:06 |
Endzeit | 22-6-2018 um 19:54 |