Eugene Peters (Eindhoven, 1946) genoot o.a. zijn opleiding aan de Koninklijke Academie voor schone Kunsten in Antwerpen. Noemt zich een ´fantastisch realist´, inspiratiebronnen o.a. Pieter Breughel den Oude en Pyke Koch. Fraai atmosferisch schilderij. Afmeting voorstelling: 32 x 18 cm. Met lijst: 47 x 34 cm. Mooie houten lijst. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd.