Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Mooi olieverf schilderij op doek. Voorstelling betreft boslandschap met vennetje. Werk is linksonder gesigneerd met F vd Putten. Schilderij is in goede staat, heeft alleen kleine beschadiging bij de handtekening (zie foto). Afmetingen zijn 40x30cm.
Wordt goed verpakt en aangetekend verstuurd.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Esch, Niederlande |
Ort des Objekts | Esch, Niederlande |
Startzeit | 24-6-2017 um 14:25 |
Endzeit | 1-7-2017 um 14:25 |