Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Origineel werk van Finn Pedersen
Aquarel op papier
Oplage: uniek
Afmetingen: 30 x 21 cm
Handgesigneerd met potlood
Met lijst die op de foto is weergegeven
Nu voor zeer lage startprijs
Startzeit | 11-1-2014 um 19:33 |
Endzeit | 16-1-2014 um 19:33 |