Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Techniek is verf op papier.
Gesigneerd met initialen.
Ingelijst afmetingen 40 bij 35 cm.
Ort des Objekts | Zutphen, Niederlande |
Startzeit | 8-3-2018 um 12:43 |
Endzeit | 15-3-2018 um 12:43 |