Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Techniek is verf op papier.
Gesigneerd voluit Finn Petersen
Ingelijst.
Afmetingen 40 bij 35cm
Ort des Objekts | Zutphen, Niederlande |
Startzeit | 8-3-2018 um 12:46 |
Endzeit | 15-3-2018 um 12:46 |