Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Origineel schilderij van Finn Pedersen
Olie op linnen
Titel: Baltica
Handgesigneerd vooraan en achteraan het doek, gedateerd 1995
Werk is dik in de verf, een techniek die Finn Pedersen vaak bij zijn schilderijen toepaste
Ingelijst in houten baklijst
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Erpe, Belgien |
Ort des Objekts | Erpe, Belgien |
Startzeit | 23-12-2017 um 16:26 |
Endzeit | 27-12-2017 um 20:26 |