Monique Gerber - Bronze 24k hartvergoldet
Maurice de Vlaminck - (1876–1958)
Peter van den Hurk - STEHENDE NACKTE FRAU / ORIGINALWERK / 101x71cm / RAHMEN / SIG / 1985
Jovan Jovanovic - Zusammenfassung 3
Jahr | 1989 |
Technik | Ölgemälde |
Träger | Canvas |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 80 x 100 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 81 x 101 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Schitterend werk van Finn Pederssen uit 1989 getiteld « red faces “. De verf is er rijkelijk op doek aangebracht. Pedersen heeft meerdere schilderijen met " gezichten" op gemaakt. Deze zijn zeer helder geschilderd.
Dit werk is ook groot en meet 100 x 80 cm. Het doek is op een houten lijst gespannen, en dit meet dan 102 x 82 cm.
Een waar MUSEUMSTUK!
Finn Pedersen wordt onder de neo-cobra ondergebracht omdat hij al reeds op jonge leeftijd nog heeft samen gewerkt met kunstenaars als Corneille en K. Appel.
Zustand | |
Zustand | Sehr gut |
zowel het werk, als de houten baklijst zijn in uitmuntende conditie | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Gent, Belgien |
Ort des Objekts | Gent, Belgien |
Startzeit | 29-11-2018 um 21:52 |
Endzeit | 10-12-2018 um 19:05 |