Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1977 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 75 x 55 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | XVI/XX |
Kleurrijke litho van Flor Hermans uit 1977. Titel: Rubensland. Deze litho komt uit de map dit special uitgegeven is voor het Rubens jaar (1977). Afmetingen: 75 x 55 cm. Nummer: XVI/XX. Bij de litho is een gedicht van Gerrit Kouwenaar (gesigneerd door Remco Campert met potlood).
De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Conditie: in goede staat. Linksonder zitten op de witte rand een paar lichte oxidatievlekjes. Deze vallen onder de passe-partout bij inlijsting. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 24-4-2018 um 9:16 |
Endzeit | 10-11-2020 um 21:37 |