Moricz Goth - „Arbeitstiere“ – Kohle an Bord
Carl-Harry Stalhane - für Rörstrand: Steinzeugschale
Paul van Eeden - Blumenstillleben auf dem Tisch 1975
Arthur Bernard - Abstrakte Komposition
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Floris Meydam voor Leerdam - 4 limonadeglazen met luciferslijpsel servies "Tulp" uit 1952. Drie glazen zijn in perfecte conditie, geen beschadigingen of aanslag. Een glas heeft een flintertje op de rand.Niet gemerkt.
Afmetingen; 8,5 cm hoog en 7 cm in diameter
Ort des Objekts | Gouda, Niederlande |
Startzeit | 29-10-2017 um 23:07 |
Endzeit | 5-11-2017 um 23:07 |