Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Florentius Abraham Verster (1826-1923)
(Vader van Floris Hendrik Verster 1861-1926)
Litho, gesigneerd linksonder
Afmetingen : 16cm x 11cm
Is ingelijst
Verzenden mogelijk
Startzeit | 4-11-2015 um 14:28 |
Endzeit | 18-11-2015 um 14:28 |