Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Van de zeer bekende schilder Floris Verster wordt zelden werk te koop aangeboden. Deze tekening is nog origineel gelijst in een smal bruin houten lijstje en verkocht door de gebroeders Koch in DEN HAAG. Het lijstje is nooit open geweest. De tekening zal in originele goede staat zijn. Het paard is vanaf de achterzijde getekend en in combinatie met de titel best komisch. Potlood op gebruind papier, gesigneerd en gedateerd '81 ( = 1881 )
Aangetekende verzending of afhalen on Heemstede.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Heemstede, Niederlande |
Ort des Objekts | Heemstede, Niederlande |
Startzeit | 17-1-2018 um 17:52 |
Endzeit | 31-1-2018 um 17:52 |