Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Sondereditionen |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Nicht signiert / Unterschrift mitgedruckt |
Fraaie ets door Floris Verster van Wulverhorst
Verster behoorde met Toorop en Breitner tot de Nederlandse Avant-garde kunstenaars van het eind van de 19de eeuw
Voorstelling van kale kastanjebomen
Losbladig, beeldmaat 21,2x12,9, bladmaat 31x25
Niet gesigneerd
Literatuur: Scherjon 8
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 26-2-2018 um 11:44 |
Endzeit | 7-3-2018 um 14:44 |