Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie ets door Floris Verster van Wulverhorst (Leiden 1861-1927).
Verster behoorde met Toorop en Breitner tot de Nederlandse avant-garde kunstenaars van het eind van de 19de eeuw.
Voorstelling van kale kastanjebomen.
Literatuur: Scherjon 8
Ets op Japans papier
Losbladig
Beeldmaat 21,2x12,9 cm
Bladmaat 31x23,5 cm
Volledig gegarandeerd
Verzendkosten: 10 euro (aangetekend tussen hardboard platen).
Startzeit | 24-7-2013 um 17:38 |
Endzeit | 31-7-2013 um 17:38 |