Peter Brouwer - (1935-2010) – Naturlandschaft mit Fasanen (inkl. Dokumentation
Anton Heyboer - Cancan-Tänzer & Text – handsigniert!!!
Joseph Cals - Siebdruck – Hommage an Graham Sutherland
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
LAATSTE MOGELIJKHEID!!
Ets door Folkert Sierts
Voorstelling van een abstracte compositie
Losbladig, beeldmaat 30x39, bladmaat 33x45
Gesigneerd in potlood r.o. 'F Sierts'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 17-12-2017 um 16:37 |
Endzeit | 20-4-2018 um 14:43 |