Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 2002 |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 29 x 20 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 150 |
Mooie linosnede van Jacky Cane (1961)
Genummerd en gesigneerd in potlood
Oplage: 60/150
Afmetingen: 29 x 20 cm
In perfecte staat
Bijgeleverd een mapje met info over deze kunstenaar.
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Wolvertem, Belgien |
Startzeit | 17-1-2020 um 8:44 |
Endzeit | 31-1-2020 um 19:20 |