Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1991 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 40 x 27.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 60 |
Mooie zwart wit litho van Jacky Cane (1961)
Genummerd, gedateerd en gesigneerd in potlood door de kunstenaar in goud
Oplage: 5/60
Afmetingen: 40 x 27,5 cm
In perfecte staat
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Wolvertem, Belgien |
Startzeit | 24-8-2019 um 12:28 |
Endzeit | 7-9-2019 um 15:30 |