Rik van Bentum - Siebdruck, The Killing Fields I – gerahmt
Wally Elenbaas - Ohne Titel (verdwaalde ogen)
Bernard de Hoog - Mutter mit Kindern
Art des Kunstwerks | Drucke & Editionen |
Zeitraum | 1800 bis 1899 |
Technik | Sonstiges |
Stil | Realistisch |
Thema | Blick auf den Hafen |
Maße | 40 x 56 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert / Unterschrift mitgedruckt |
Bekend werk van de Franse kunstenaar Francois Bonvin. Ets op geschept papier, in de plaat gesigneerd en gedateerd (1873). Rechtsonder op het blad een aantekening in het Frans, maar niet door de kunstenaar zelf. In openklapbaar, zuurvrij passe-partout, alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 56cm x 40cm (incl. passe-partout), 31cm x 17cm (binnen passe-partout)
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 4-3-2019 um 13:00 |
Endzeit | 9-4-2019 um 17:21 |