Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Kunstenaar:van Francois Jacob Kloek 1891-1970
Titel/Voorstelling: "Oude Kerk Amsterdam "
Datering: 1924
Medium /Techniek : droge naald ets op papier
Maten : 29 x 21 cm (bladmaat) en 42 x 31 cm in lijst
Gesigneerd: linksondermet potlood
Conditie : goed
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 15-4-2017 um 15:06 |
Endzeit | 29-4-2017 um 22:06 |