Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie kleurenets van Frank Eweg, uit De Witte Chrysant. In mooie stemmige houten lijst met museumglas. Zeer kleine oplage. Dit is 4/7. Handgesigneerd. Bladgrootte: 19,5 x 28,5 cm. Ets: 7,5 x 11,3 cm. Incl. lijst 29,5 x 29,5 cm.
Startzeit | 12-11-2016 um 10:37 |
Endzeit | 17-11-2016 um 10:37 |