Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Bijzondere kleurenets van Frank Eweg (1946-2000) op stevig Buetten papier. In zeer kleine oplage uitgebracht in 1983. Blad 20 x 28 cm, daadwerkelijke ets ca. 7 x 11,5 cm in vlak 11 x 13,5 cm. Onderin met potlood gesigneerd, dit is nr. 4/7. Nooit ingelijst geweest.
Startzeit | 7-2-2016 um 11:00 |
Endzeit | 12-2-2016 um 11:05 |