Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 Bücher, darunter das Frühwerk
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets door Frank Lodeizen
Voorstelling van een primitieve compositie
Losbladig, beeldmaat 29x39, bladmaat 50x65
Gesigneerd in potlood r.o. 'Frank Lodeizen'
Genummerd in potlood l.o. '1/40'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 22-3-2018 um 19:52 |
Endzeit | 30-3-2018 um 20:52 |