Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1994 |
Technik | Litho |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 42 x 42 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 67 x 67 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 21/100 |
Leuke litho van Frank van den Broeck met beuken houten Barthlijst. In goede staat.
Ophalen met lijst bij galerie Rotor in Gorinchem of verzenden per koerier. Het werk kan ook zonder lijst worden toegestuurd per aangetekende post.
uitgegeven door Peninsula 1994.
Litho 50cm x 50cm in 2 kleuren.
Als losse prent uitgegeven:
genummerd en gesigneerd 21/100
Zustand | |
Zustand | Sehr gut |
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 15-11-2022 um 16:06 |
Endzeit | 28-11-2022 um 21:31 |