18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Schilder : Frans Boers 1914-1987
Titel/Voorstelling : "namiddag in Marokko"
Datering : ca. 1950
Medium / Techniek :olieverf op doek
Maten : 50 x 35 cm (doek) en 60 x 45 (ingelijst)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed
Startzeit | 30-8-2014 um 13:29 |
Endzeit | 13-9-2014 um 13:49 |