Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een ingelijste aquarel, gedateerd en gesigneerd '50 Boers. In de passepartout afmeting 20 bij 28 cm. Larense school.
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 30-6-2017 um 0:34 |
Endzeit | 5-7-2017 um 19:34 |