Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
FRANS JD BOERS
VISSERSBOOT
OLIEVERF OP BOARDPANEEL IN DE MAAT 16 X 24.5 CM
GESIGNEERD ONDER FJD BOERS
GOEDE STAAT / IN OUD LIJSTJE
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND
Startzeit | 17-12-2013 um 21:47 |
Endzeit | 28-12-2013 um 21:47 |