Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Werk van Frans Boers is o.a. opgenomen in de collectie van het Singer museum in Laren en in de Rijkscollectie.
Olieverf op linnen, in goede staat, spieraam 60x40 cm.
Gesigneerd r.o F.J.D.Boers.
In een fraaie lijst in goede staat, 70x60 cm.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 27-9-2017 um 21:37 |
Endzeit | 11-10-2017 um 21:37 |