Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Leuk schilderij door Frans Boers (1914-1987), gesigneerd rechtsonder.
Olieverf op triplex, 40 bij 28,5 cm.
Afmeting inclusief lijst: 53 bij 41 cm.
Kwalificaties: schilder, tekenaar, illustrator, aquarellist
Geboren: Bressoux (Luik) 1914-01-26 en overleden: Nieuwegein 1987-08-12
Werkzame periode: 1934 - 1987
Opleiding: autodidact
Werkzaam in
Amsterdam Laren (Noord-Holland) Lage-Vuursche (Baarn) 1969 - 1979
Relaties met andere kunstenaars: Leraar van Buuren, Nel van
en Zeeuw, J.C.de
Onderwerpen: havengezicht, landschap (als genre), stadsgezicht,portretten, dieren, stillevens, bloemstilleven
werkt in expressionistisch-figuratieve trant
Materiaal/techniek: olieverf, aquarelverf
Lid van:
Vereeniging van Beeldende Kunstenaars Laren-Blaricum
omstr. 1981
Federatie van Verenigingen van Beroeps Beeldende Kunstenaars (Amsterdam)
Startzeit | 29-4-2014 um 18:28 |
Endzeit | 11-5-2014 um 18:28 |