Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Groot dorpsgezicht van Frans Holle 1888-1969 geb in Groningen en zijn op leiding gehad bij Minerva waar hij les had van oa Dirk de Vries Lam
olieverf op doek in prachtige lijst 94 x 74 cm wat kleine beschadeging, niet storend
woonde en werkte in Groningen, Adam, Nieuwkoop, Blaricum en Huizen
in 1952 had hij een groote tentoonstelling bij Galerie Loujetzky
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 17-12-2017 um 14:33 |
Endzeit | 31-12-2017 um 14:33 |