Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Klassieke ets door kunstenaar uit School Franz Hanfstaengl
Voorstelling van twee vlooiende apen
Losbladig, beeldmaat 14x12, bladmaat 37x29
Gesigneerd in potlood r.o.
Atelierstempel Hanfstaengl München l.o.
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 3-10-2017 um 12:08 |
Endzeit | 17-10-2017 um 20:08 |