Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Fred Koot, litho,
titel Rameshraram
oplage 20/43
beeldformaat 35 x 44.5 cm.
bladformaat 46.1 x 63.7 cm.
de litho is niet ingelijst en niet eerder ingelijst geweest
kosten verzending in € 10,00
Ort des Objekts | UTRECHT, Niederlande |
Startzeit | 22-9-2018 um 15:11 |
Endzeit | 30-9-2018 um 10:07 |