Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Frederika Broeksmit. Titel: Zuiderzeestrand. Nummer: 9/25. Afmetingen blad: H38,5 x b53 cm. Afmetingen voorstelling: H29,5 x b39,5 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares en linksonder in de plaat. De kleuren zijn in het echt wat bruiniger. Herkomst: uit de nalatenschap van de kunstenares. Conditie voorstelling: In goede staat. Op het witte blad om de voorstelling ziiten oxidatievlekjes (Foxing).Afgedrukt op van Gelder Zonen papier. Literatuur: De voorstelling is afgedrukt in het jaarboek van de vereniging tot bevordering van de grafische kunst, 1914, op blz 11. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
ZZETS
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 25-9-2017 um 21:33 |
Endzeit | 30-9-2017 um 21:33 |