Joop Steenbergen - Farbradierung, Ohne Titel – Gerahmt
Alan David-Tu - Foto, Blumenstillleben – gerahmt
Kees van Dongen - Pochoir-Druck, Fini – gerahmt
Karin Elfrink - 4039249 Zeefdruk, Bomen Bos Koningsduin - Ingelijst
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Frederika Broeksmit. Titel:Slootje met waterlelie. Nummer: proefdruk. Afmetingen blad: H34,5 x b46 cm. Afmetingen voorstelling: H26,5 x b34 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares.Herkomst: uit de nalatenschap van de kunstenares. Conditie voorstelling: In goede staat. Witte blad heeft wat kreukels. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
ZZLS
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 10-9-2017 um 21:40 |
Endzeit | 16-9-2017 um 21:40 |