Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Friedemann Hahn.
Nostalgisch beeld, prachtig weergeven door deze in Duitsland geboren kunstenaar. Dit werk maakte hij naar beelden uit de Amerikaanse film "The blue dahlia " uit 1946.
Techniek: Giclee op handgeschept katoenpapier.
Afmetingen blad: 60 cm. bij 66 cm.
Afmetingen beeld: 47,5 cm. bij 55 cm.
Signatuur: r.o. Handgesigneerd met potlood.
Oplage: Slechts 30 stuks.
Jaar: 2014
Ingelijst: Nee.
Conditie: In nieuwstaat.
Verzending: Aangetekend en verzekerd door Post.nl ( Track&Trace ) € 12,50 binnen Nederland. Naar België € 20,-
ZZIM
Startzeit | 17-4-2018 um 6:22 |
Endzeit | 27-4-2018 um 20:22 |
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |