Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) – CoBrA
Corneille - Les yeux d'enfance et le grand soleil, Siebdruck (sauber gerahmt)
Corneille - Femme heureuse, Siebdruck (wunderschön gerahmt, groß)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Friedemann Hahn.
Mooie ets van deze internationaal zeer bekende Duitse kunstenaar. Dit werk is wereldwijd zeer gezocht.
Titel: Heinrich Graf von Ratzburg.
Techniek: Ets op mooi handgeschept papier.
Oplage: 39/40
Signatuur: Handgesigneerd met potlood.
Afmetingen blad: 49 x 39 cm.
Afmetingen beeld: 20 x 13 cm.
Jaar: 1989.
Conditie: In prima staat.
Verzendkosten Post.n; met Track en Trace € 12,50 Euro. (NL). Naar België: € 20,-.
Uitsluitend verzending.
ZZZW