Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 Bücher, darunter das Frühwerk
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Friedemann Hahn.
Mooie ets van deze internationaal zeer bekende Duitse kunstenaar. Dit werk is wereldwijd zeer gezocht.
Titel: Zwei Figuren.
Techniek: Ets op mooi papier.
Oplagenummer: 36/40.
Signatuur: Handgesigneerd met potlood.
Afmetingen blad: 49 x 39 cm.
Afmetingen beeld: 24 x 19,5 cm.
Jaar: 1989.
Conditie: In prima staat.
Verzendkosten (aangetekend): 12,50 Euro. (binnen Nederland) Naar België: 17,50 Euro.
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |
Startzeit | 16-12-2017 um 17:37 |
Endzeit | 20-12-2017 um 19:37 |