Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Friedemann Hahn.
Mooie ets van deze internationaal zeer bekende Duitse kunstenaar. Dit werk iwordt wereldwijd zeer gezocht.
Titel: Greise.
Techniek: Ets op mooi handgeschept papier.
Oplage: 40 en enkele e.a. Dit is een e.a.
Signatuur: Handgesigneerd met potlood.
Afmetingen blad: 49 x 39 cm.
Afmetingen beeld: 24 x 20 cm.
Jaar: 1989.
Conditie: In prima staat.
Verzendkosten Post.n; met Track en Trace € 12,50 Euro. (NL). Naar België: € 20,-.
Uitsluitend verzending.
ZZZW
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |
Startzeit | 16-3-2018 um 10:46 |
Endzeit | 26-3-2018 um 20:46 |